Załóż konto

Galeria wirtualnych spacerów

Te przykładowe spacery pokazują, jak nasz krator wirtualnych spacerów może pomóc wizualizować i prezentować różne typy nieruchomości w sposób atrakcyjny i realistyczny. 

Przykłady

Przenieś się do wnętrza nieruchomości i odkryj jej potencjał bez wychodzenia z domu.

Spacer po makiecie mieszkania

Twoi klienci będą mogli doświadczyć wirtualnego spaceru po makiecie mieszkania 360. Będą mogli poruszać się po poszczególnych pomieszczeniach, oglądać detale, zmieniać perspektywę i odkrywać przestrzeń. 

Spacer po parku

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym urokliwym parku, gdzie natura spotyka się z relaksem i pięknem krajobrazu. Już przy wejściu do parku otoczy Cię przyjemny zapach kwiatów i świeże powietrze.

Salon fryzjerski

Wirtualny spacer po naszym salonie fryzjerskim przeniesie Cię do świata piękna i stylu. Już przy wejściu zostaniesz powitany przez elegancki i nowoczesny wystrój, który odzwierciedla naszą pasję do sztuki fryzjerskiej.

Szpital i laboratorium

Rozpoczynając naszą podróż, znajdujemy się w przestronnym holu szpitala. Natychmiast odczuwamy atmosferę spokoju i komfortu. Widzimy zaawansowane technologicznie sale operacyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt medyczny. 

Before / after

Wirtualny spacer przed i po wirtualnym wnętrzu pozwala nam zobaczyć, jak potężne narzędzie to jest, pozwalając nam wizualizować potencjał przestrzeni i tworzyć atrakcyjne, dobrze urządzone wnętrza bez konieczności fizycznego umeblowania, dekorowania i remontu.

Mieszkanie

Wirtualny spacer po mieszkaniu pozwoli Ci zobaczyć, jak funkcjonalność i estetyka harmonizują w przestrzennym i konfortowym wnętrzu. To mieszkanie zachwyci Cię swoim urokiem i potencjałem do stworzenia wyjątkowego miejsca do życia.

Kontakt

Skontaktuj się z nami! Chętnie poznamy Twoje oczekiwania oraz udzielimy wszelkich niezbędnych informacji o naszych usługach.


Lipowa 42D/lok. 40

05-803 Pruszków

(+48) 799 780 725

kontakt@wirtualnyspacer360.pl

Infoimagine

Nasze aplikacje dla rynku nieruchomości


Copyright Infoimagine.com © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone

UWAGA: Specjalna promocja LifeTime!

  • Oferta LifeTime obowiązuje tylko do 28 lutego.
  • Płacisz tylko raz 99 zł, “używasz do końca życia”.
  • Teraz aż 10 spacerów on-line!

Kreator wirtualnych spacerów WirtualnySpacer360.pl jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej.